Sosyal Ders Videosu İzleyebileceğiniz yerler | Youtube Sosyal Dersi Kanalları

Sosyal Ders Videosu İzleyebileceğiz Yerler

berkmd  

Sosyali konuyu okuyarak bir yere kadar anlarsınız, sosyalde önemli olan yorum yapabilmek. Bunun için ya test çözmeli ya da ders videosu izlemelisiniz. 🌸TARIH
📚Atlas Akademi(YouTube kanalı) : Sacide hocamızın bir anne edasıyla dersi anlatışı akılda kalıcı yapıyor ve ders bitmesin istiyorsunuz. Video kalitesi biraz kötü eski video olduğü için, ama hocanın kalitesi bu kusuru örtüyor. Seveceğinize adım gibi eminim.
🌸COGRAFYA
📚Yavuz Tuna : Konuya çok hakim ve iyi anlatışa sahip fakat YGS döneminde kanalını 10 defa sildi geri açtı, bu kadar fazla olaya ben dayanamadım ve başka kanaldan devam ettim. Eger kanalı açıksa izlemenizi tav@ibrahimhocca siye ederim. 📚LCD Egitim: Yavuz Hocadan sonda bu kanala geçtim ve memnun kaldım. Dershanede dinliyormus hissine kapıldım kara tahtada anlatılınca. Hoca sorularda sorulabilecek şeyleri anlatıyor. Coğrafya uzm@ibrahimhocca anı olmak gibi bir hedefiniz yoksa sınavlarda yapabilmek istiyorsanız öneririm. 📚Nihan Ataman Elçi: KPSS hocası aslında ama takıldığım ve diğer hocaların anlatmadığı yerleri buradan dinledim. Çok akılda kalıcı şekilde hafıza teknikleri ile anlatıyor. Vaktiniz varsa hepsini izleyin, ayrıntıları geçin derim. Favorim.

@ibrahimhocca

Yazar : berkmd o şimdi tıp fakültesinde okuyor…

Siz de önerilerinizi yoruma yazın